GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

ANKARA'YA ÖZEL PROFESYONEL WEB TASARIM VE TANITIM HİZMETLERİ VERİYORUZ

İçinde bulunduğumuz 21. Yüzyıl tüm dünyada bilişim ve dijital çağ olarak gösterilmiştir. Bu dönemde bu alanda inanılmaz gelişmeler ve yenilikler yaşanmış ve de yaşanmaya devam etmektedir. Bizde Ankara Web Tasarım firması olarak tüm bu yenilikleri uygulayan ve siz kıymetli müşterilerimize sunan bir firma olduk. 
 
Profesyonel hizmet anlayışımız ve uzman yaklaşımlarımızla sizlere uygun web tasarımlar ve tanıtım hizmetleri vermekteyiz. Bu kapsamda sizler için görsel ve işlevsel web siteleri hazırlamakta ve de bu sitelerin yaşaması için önemli çalışmalar yapmaktayız. 
 
Teknoloji hayatımızda her anlamda çok önemli bir noktaya ulaşmıştır. Farklı şekillerde hayatımızı kolaylaştırır ve bizlere çok önemli katkılar sunmaktadır. Özellikle internet teknolojisi insanlar için vazgeçilmez bir tutku haline gelmiştir. Reel ortamda yapılan bir çok şey sanal ortamda artık yapılabilir bir duruma ulaşmıştır.
 
Bu kapsamda tüm özel firmalar ürün ve hizmetlerini internet web siteleri üzerinden sunmaya başlamıştırlar. Site üzerinden reklam ve tanıtımı ve de aynı zamanda satış işlemlerini yapmaktadırlar. Bunun yanında diğer tüm kamu kurumları, dernekler, mağazalar ve aklınıza gelebilecek özel ve de tüzel kuruluşlar ürün ve hizmetlerini web siteleri üzerinden sunmaktadır. Bizde Grande Digital firması olarak Ankara Web Tasarım hizmetleri vermekteyiz.

Bizden web tasarım hizmetleri talep etmeniz durumunda firma olarak hemen harekete geçiyor olacağız. Öncelikle firmamızın uzman ve profesyonel teknik çalışanları firmamızı ziyaret edecek ve ön bir analiz yapacaktır. Bu kapsamda Ankara Web Tasarım firması olarak firmanızın marka değeri, imajı ve ürünlerinizin hedef kitlesi belirlenecektir. Bu çalışmalar sonucunda ön bir taslak hazırlanacak ve sizinle paylaşılacaktır. 
 
Bu aşamadan sonra görsel animasyonlar ve işlevsel öğelerle sitenin son hali verilecek ve sizlerin kullanımına sunulmuş olacaktır. Tüm bu çalışmalar sürecin çok önemli bir parçası olacaktır. Ancak bu aşamadan sonra hizmetlerimiz daha da artarak devam edecektir. 
 
Sitenizin reklam, tanıtım ve yaşatılması bizim en iyi yaptığımız iş olmaktadır. Bu hizmetlerimiz için hemen verdiğimiz telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca online web sitemizde sizlere her zaman hizmet vermektedir. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. 
 

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com