BANNER TASARIM

Banner Tasarım

Bir internet sitesini aktif ettikten sonra firmaların aklına ilk gelen sorulardan birisi bu internet sitesine nasıl ziyaretçi çekecekleridir. Dijital pazarlama da rekabet ortamı giderek yükseldiği bu dönemde, yüksek bütçeleriyle markanızı veya internet sitenizi tutundurmanız oldukça zor hale gelir. Bu kısımda, etkin ve yaratıcı reklam görsellerine sahip olmak, markanızı veya sitenizi bir adım öne çıkarabilir. 
 
Grande Digital'in uzman tasarım ekibi, sizin için bannerlarınızı rakiplerinize oranla farklı hazırlar. Banner tasarımında bir diğer önemli  konu, bannerları hangi ölçüde planladığınızdır. Bundan 5  yıl önce, internet sitelerinde reklam alanları aynıydı ve bir kaç alternatif ölçüde hazırladığınız reklamlar, sizin çoğu reklam alanlarına reklam verebileceğiniz  anlamına geliyordu. Şimdi yeni modern sitelerde reklam alanları farklılık göstermektedir, desktoptaki ölçüler ile mobildeki ölçüler uyuşmamaktadır ve bu yüzden tasarlanan banner ölçüleri planlanıp kolayca her boyuta getirilebilir olması gerekir.
Grande Digital tasarım ekibinin hazırladığı banner tasarımlar, hedeflediğiniz tüm yerlerde reklamlarınızın ve bannerlarınızın sorunsuz gösterimini sağlar ve ziyaretçi artırmanıza yardımcı olur.
 
BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ ?
PAYLAŞ PAYLAŞ
TEKLİF İSTE
Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.