KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik bir kurumun temel tasarım belirgisi logosu ve renkleridir. Profesyonel bir biçimde planlanıp tasarlanan logo ve renkler, firmanızla ilgili olumlu bir ilk izlenim uyandıracaktır. Bu çalışma firmanıza ait katalog tasarımı, broşür tasarımı, web sitesi, ürün ambalajları reklam promosyonları için kullanılacağından, çok önemlidir.
 
Firmanızın ya da internet girişimi markanız için yeni bir kurumsal kimlik tasarımına gereksiniminiz var ise, Grande Digital'in tasarım ekibinin kurumsal kimlik oluşturma hizmetinden faydalanabilirsiniz. 
 
Grande Digital öncelikle sektörünüzü ve firmanızı inceleyerek  ve size uygun kimliği belirleyecektir. Bu süreçten sonra renk seçimi ve logo tasarımı ekibimiz tarafından planlanıp uygulanacaktır. Tasarım çalışması onaylandıktan sonra, tüm kurumsal kimlik çalışmanıza uygulama yapılacak ve son aşamada kurum kimliğiniz oluşturulacaktır.
 
Kurumsal kimlik hizmetinde logo tasarımı,antenli kağıt tasarımı, zarf tasarımı, fatura tasarımı, araç giydirme tasarımı, promosyon ürün tasarımı, broşür tasarımı ve sizin önere bileceğin çalışmaları kapsayabilir.
 
BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ ?
PAYLAŞ PAYLAŞ
TEKLİF İSTE
Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.