GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

İSTANBUL'DA PROFESYONEL WEB TASARIMI HİZMETLERİ VERİYORUZ

Bilim ve teknoloji dünyada çok hızlı bir şekilde gelişim göstermiş. Özellikle bilişim ve yazılım alanında yaşananlar baş döndürücü bir şekilde ilerlemektedir. Bizde İstanbul Web Tasarım firması olarak sektörde internet web tasarım hizmetleri vermekteyiz. İnternet teknolojisi günümüzde inanılmaz noktalara ulaşmıştır.
 
Bilişim ve yazılım buna temel oluşturmuştur. İnternet ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Buna paralel olarak hemen hemen her hizmet internet üzerinden verilmeye başlanmıştır. Ürün tanıtımı, reklam, pazarlama, satış ve aklınıza gelebilecek her şey internet üzerinden yayın yapan web siteleri sayesinde tüketiciye sunulmaktadır.
 
Bizde İstanbul Web Tasarım firması olarak bu sitelerin tasarımlarını en iyi şekilde yapmaktayız. Firmamız sizlerin markasına, imajınıza ve ürünlerinize en uygun olan tasarımı yapmaktadır. Animasyonlarımız ve grafik tasarımlarımız bir ahenk içerisinde hazırlanmaktadır. Estetik ve teknik olarak tüm verilmek istenilen bilgiler yüksek kalitede verilecektir. 
 
Firmamızdan web tasarım hizmeti talep etmeniz durumunda hemen harekete geçiyor ve firmanızı, markanızı ve de ürünlerinizi çok kapsamlı bir şekilde analiz ediyoruz. Sizlerin de beklenti ve hedeflerinizi not alıyor ve hemen ardından proje çalışmasına başlıyoruz. Aldığımız ilk izlenimi ve hazırlamış olduğumuz ilk tasarımı sizinle paylaşıyor ve bu noktada sizin de fikirlerinizi yeniden alıyoruz. 
 
Alt sayfa durumları, kodlar ve geliştirilmesi, veri girişi, testler, yayın geçiş ve satış sonrası hizmetler sırasıyla işleme alınacaktır. Genel olarak tüm bu süreçlerin sorunsuz bir şekilde işleyebilmesi ve yüksek başarı oranı yakalayabilmesi için süreç boyunca sizlerle koordineli ve uyumlu bir şekilde çalışıyor olacağız. 
 
Tüm bu süreçler vermiş olduğumuz hizmetin ilk aşaması olacaktır. Asıl olan kısım bu aşamadan sonra başlamaktadır. Bunun için bizce web sitesinin yaygınlaştırılması ve yaşatılması süreci daha önemli olmaktadır. Bunun için etkili uygulamalarımız ve çalışmalarımız hazırlamış olduğumuz sitenin yaşaması açısından çok önemli olacaktır. 
 
Gerekli reklam çalışmaları, tanıtım gibi tüm etkinlikler İstanbul Web Tasarım firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde verilecektir. Bizi vermiş olduğumuz telefon numaralarından hemen arayabilirsiniz. Ayrıca online web sitemizde sizlere her zaman hizmet vermektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılar için lütfen sitemizi ziyaret edin.

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com