GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

ÜMRANİYE WEB TASARIM ŞİRKETİ OLARAK HİZMET VE ÜRÜNLERİNİZE UYGUN PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETLERİ

Dünyanın en büyük iletişim ağlarından biri olan internet platformunda sizi temsil eden, yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan şey tabiki de bir Web Sitesi'dir. İş dünyasında firmalar ile ilgili bilgi almak isteyen herkes öncelikle o firmanın web sitesini ziyaret eder, ve web sitesinin görünümü kişilere firma hakkındaki ilk düşüncülerinin oluşmasını sağlar.
 
Web siteniz olması için birçok neden vardır örneğin yaptığınız iş ile ilgili aramalarda en başta çıkarsınız ve iş alma olasılığınız artar, markanız sosyal medyada da tanınır, hakkınızda ve yaptığınız işlerde doğru bilgiye ulaşılır ve daha birçok neden saya biliriz.
 
Web sitenizin olmasını istiyorsunuz fakat web sitesi oluşturma hakkında hiç bir fikriniz yok, bu durumda, bir şirkete ihtiyacınız olacak bu noktada size Ümraniye Web Tasarım şirketlerinden en güvenilir ve en kalitelisi olan Grande Digital şirketi yardımcı olacak.
 
Peki, Neden Grande Digital
 
Güven, Tecrübe, Kalite, Anlık Çalışma, Fikir Danışmanlığı, Sizin Sorununuza Özel Çözümler ve Uygun Fiyat Grande Digital adı altında toplanıyor. Grande 2012 yılında kuruldu ve kurulduğu zamandan bugüne kadar dijital pazarlama alanında müşterilerine destek vermekte. Ümraniye Web Tasarım denilince akla ilk gelen Grande Digital sizlere sadece bir web sitesi oluşturmaz, çok daha fazla konuda sizlere destek sunmaktadır, Dijital Tasarımlar, Web Tabanlı Yazılımlar, Dijital Pazarlama ve Reklam ve Teknik Konularda Destek Hizmetleri sunmaktadır.
 
Şuana kadar yaptığımız işler Mermer Platformu, Feronya Hotel, Koçbey Aqua, Wıllıam Turner, Enaklıyat Cafe Tur, Rehau Polimer, Epıque, Escape Form Sofa, Cm Mımarlık ve Uhım ve daha bir çok referansımız bulunmaktadır. Grande web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama konusunda uzman ekibi ile siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi ve en kaliteli şekilde tamamlamak için çok etkili bir çalışma prensibi geliştirmiştir.
 
Projenizi dinleyip anladıktan sonra size özgün fikirler sunarlar. Projenize iyi bir fikir bulduktan sonra geniş kapsamlı bir araştırma yaparlar. Yapılan çalışmalardan sonra Grande sizin için en eşsiz ve özel tasarımı hazırlar. Tüm bu aşamalar tamamlandıktan sonra, tamamen sitenize özel yazılım geliştirerek sitenizi dinamik hale getirirler.
 
Ve son olarak tüm aşamalar tamamlandıktan sonra grande sitenizi yayına açar. Daha detaylı bilgi almak için Grande Gigital web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com