MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı cep telefonları ve tabletler ile birlikte, artık hepimizin cep telefon ve tabletlerimizde günlük hayatımızda kullandığımız mobil uygulamalar var. 
 
Mobil cihazların çoğu IOS, Android ve Windows Phone işletim sistemini kullanmaktadırlar. Mobil cihazlarda kullanmak için tasarlanmış ve kodlanmış yazılımlara mobil uygulama ( mobil aplikasyon ) denilmektedir. 
 
Mobil uygulamalar çoğunlukla, mobil cihazların donanımsal özelliklerini kullanmaktadırlar. Bu yüzden  mobil web site ve responsive web sitelerden farklıdırlar. Hızlı ve kolay kullanımdan dolayı önemli avantajları vardır. Mobil uygulamalar, amacına odaklanıp kurgusunu, tasarımını ve yazılımını sade, mantıklı ve kullanışlı bir şekilde yapılması gerekmektedir.
 
Mobil uygulamanın yeni bir kulvar olma sebebiyle, geliştirici sayısı ve bilgisi konusunda sektörümüz zorluklar çekmektedir. Bu sebeple müşteriler seçimini kurumsal web şirketinden ve de yeterli gördüğü web firmalarına yaptırmalılardır.
 
Grande Digital, müşterilerinin isteklerine göre, Android ve IOS ortamlarında çalışacak mobil uygulamalar tasarlayıp geliştirmektedir.
 
BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ ?
PAYLAŞ PAYLAŞ
TEKLİF İSTE
Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.