GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

WEB TASARIM AJANSI OLARAK ŞİRKETİNİZİ DÜNYAYA AÇIYORUZ

2000'li yıllara girmemizle birlikte internet ve sanal dünya hayatımızda belli bir yere sahip olmaya başladı. 16 yıl gibi kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen her şeyimizi internet üzerinden ya da mobil olarak halletmeye başladık.
 
Bu sene yürürlüğe giren yasa sonrasında, her işletmenin kendine ait bir web sitesi olma zorunluluğu ortaya çıktı. İnternet sitesi açma konusundaki eksiklik ve yetersizlik, her geçen gün işinin ehli olmayan web tasarım ajansları yüzünden karşılaşılan olumsuzluklar, Grande Digital için bir başlangıç noktası olmuştur. Bu ihtiyaçları karşılamak ve web tasarım ajansları hakkındaki bu ön yargı ve kötü görüşleri ortadan kaldırmak için işimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz.
 
Html, Html5, Css, Php, Asp.net, JavaScript vb. programlama dilleri içerisinden ihtiyacınız olan siteyi, konusunda uygun olan elemanlarımız tarafından kodlanarak isteğinize uygun kullanışlı ve responsive bir siteye sahip olmanızı sağlıyoruz. Bunun akabinde sitenize isterseniz mobil uygulama desteği sunarak kitlelere daha rahat ulaşabilmenizi sağlıyoruz. 
 
Kurumsal kimlik konusunda ihtiyacınız varsa bu konuyla Photoshop ve CorelDraw uzmanı grafikerlerimiz birebir ilgilenecektir. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Logo, slogan ve maskotunuz ise bizim için bir zevk konusu. 
 
Tanıtım sitelerinde pek tercih edilmeyen, fakat diğer siteler için genelde tavsiye ettiğimiz yönetim paneli sayesinde, sitenizi istediğiniz an, istediğiniz şekilde güncelleyebilirsiniz. Bu sizin işiniz konusunda zaman ve mekân zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Alan adı ve hosting konusunda gerekli ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. 
 
Alan adınızı kayıt etmek ve her yıl yenileme için takip etmek, sitenizin verimli olması için gerekli kapasite, trafik ve yedekleme konusunda sizin işinizi adeta biz yapıyoruz. Hosting servisimizin sunduğu mail desteğiyle firmanıza özel bir mail sistemi kuruyoruz, bu size maillerinizde anlık takip ve depolama imkânı sunmakla birlikte şirketinize kurumsallık konusunda büyük bir artı sağlıyor. 
 
Kendimizden örnek verecek olursak, bir web tasarım ajansları olarak standart mail servislerini kullanmamız hoş bir görüntü olmadığı için, Grand Digital olarak bizce info@grandedigital.com daha kurumsal bir görüş katmakta. Biz kendimizden ne kadar bahsedersek bahsedelim, siz bir web tasarım ajansı görmek istiyorsanız ve bu konu hakkında şüpheleriniz varsa tek yapmanız gereken şey Grande Digital kapısından Geçmek. Hadi Şirketinizi Dünyaya Tanıtalım.
 

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com