GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

Grande Digital olarak web tasarım hizmetlerin öncü kuruluşlardan biriyiz.

Web tasarım, web sitelerinin tasarlanması kurulması ve planlanması sürecinin yapılmasıdır. Web tasarım işini webmaster kimliğiyle tanınan gerekli kodlama dillerinde uzman kişiler yapmaktadır. Web tasarım hizmetleri bir nevi firmaların daha verimli hizmet verebilmeleri açısından büyük önem arz etmektedir. Firmaların kurumsal bilgileri ve ürünleri hizmetleri ve iletişim bilgileri gibi detaylara ziyaretçilerin kolaylıkla ulaşabilmesi için web tasarım hizmetleri büyük önem arz etmektedir.

Öncelikle web tasarımı size özgü olmalıdır. Hedef, müşterimizin sektör içinde web siteleri klasmanında en üste yerleştirmek ve daha önce yapılmış tasarımlardan uzaklaştırmaktır. İnternet milyonlarca web sitesinin olduğu bir platformdur. Web tasarımda özgünlüğü hem tasarım, hem de içerik özgünlüğü olarak sunmak büyük önem arz etmektedir.
 
Günümüzde tanınmış ve onlarca kullanıcıyı etkisi altına almış birçok web sitesine baktığımızda sitelerin tamamının kendine özgü tasarımları dikkatlerden kaçmamaktadır. Bununla birlikte bu tasarımlar sayesinde bu web siteleri insanların hafızalarında kalıcılığını sağlamaktadır.
 
Web sitemizi müşteri temsilcimiz olarak görebiliriz ve müşterimizle yüz yüze görüşürken ne kadar iyi kontak kurarsak o denli iyi sonuç alacağımızdan, web sitemiz üzerinden de o denli iyi kontak kurmamız itibarımızı ve sunduğumuz hizmetin artışını da beraberinde getirecektir. Web sitesi üzerinde müşterimizi etki altına almamız onun güvenini ve beğenisini kazanmamızın yolu iyi hazırlanmış ve içeriğiyle doyurucu bir siteden geçmektedir.
 
Müşterimizin web sitemiz üzerindeki erişim kolaylıkları onu ne denli bize bağlayacaksa, sitede oluşan metin hataları erişilemeyen sayfalar kötü site tasarımları da müşterimizi bizden o denli uzaklaştıracaktır. Web sayfalarında kullanılan ve gerçeklikle alakası olmayan bilgi fotoğraf ve içerikler web tasarımının başarısız olmasına sebep olacaktır. Web tasarımının başarılı olmasının yolu ise kolay erişilebilir bir ara yüzün ardından doğru bilgiler ve içeriği doyurucu metinlerden geçmektedir.
 
Web tasarım konusunda farklı firmalar insanlara hizmet vermektedir. Grande Digital firması son dönemlerde bu sektörde öne çıkmaya başlamış ve web tasarım konusunda Kurumsal Web Tasarım, Responsive Web Tasarım, Mobil Site, E-ticaret, Google Adwords ve Seo gibi hizmetleri ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi şekilde yapmaktadır. Birçok kullanıcı Grande Digitalin verdiği hizmetlerden memnun kalmaktadır.
 

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com