GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

WEB TASARIM ŞİRKETLERİNİN HİZMETLERİ VE ÖNEMİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

İnternet günümüzde en önemli ihtiyaçlar arasında belki de ilk sırada yer almaktadır. İnternet aslında alıcıyla satıcıyı birleştiren bir araç olmaktadır. İnternet üzerinden sunulan her şey bir ticaret konusudur. Sunulan her ürün ve hizmet tüketici içindir. Bu hizmetlerde web siteleri üzerinden sunulmaktadır. Sektörde bu web sitelerini tasarım firmaları yapmaktadır. 
 
Bizde piyasada var olan en iyi Web Tasarım Şirketleri arasında yer almaktayız. Web tasarım firmaları bu kapsamda hizmet ve ürün sunan firmalara uygun tasarım hizmetleri sağlamaktadır. Firmamız bu işin uzmanı bir pozisyondadır. Uzun yıllardan bu yana bilişim ve yazılım alanında hizmet veren firmamız oldukça yüksek bir bilgi birikime sahiptir. Uzman çalışanlarımız, profesyonel iş anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız.
 
Sektörde Grande Digital ismi ile anılan firmamız bu kapsamda önemli hizmetler sunmaktadır. Genel olarak Web Tasarım Şirketleri arasında lider ve öncü bir konumdayız. İhtiyacınız olan web tasarımın en iyisini biz yapmaktayız. Öncelikle teknolojik alt yapıya sahip siteler hazırlamaktayız. Görsellik ve işlevsellik ana hedefimiz olmaktadır. Firmanızın marka değerine önem vermekteyiz. 
 
Marka değeriniz, imajınız ve ürünleriniz ana ilham kaynağımız olacaktır. Ürünlerinizin hedef kitlesini çok iyi analiz etmekteyiz. Tasarım çalışmalarımızın temelini bu unsurlar oluşturmaktadır. Tüm çalışmalarımızın sonunda kullanışlı, sade, görsel ve işlevsel ürünler ortaya çıkarmaktayız. Ana hedefimiz her zaman sonuç odaklı olmaktadır. Hedef kitleye yönelik en iyi tasarım hizmetini sunmaktayız. Sitenizin reklam ve pazarlaması bizim ana işlerimizden biri olacaktır. 
 
Arama motorlarında daha kolay bulunabilme ve ilk sıralarda yer alması için ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları yapmaktayız. Ayrıca tüm çalışmalarımız Web Tasarım Şirketleri arasında parmakla gösterilmektedir. Mobil uygulamalara uyumluluk tüm tasarımlarımızda mevcuttur. Gelişen akıllı cihazlara uyumluluk çok önemlidir. Bu kapsamda %100 uyumluluk temel ilkemiz olmaktadır. İnternet pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması işlemlerini profesyonel kadrolarımız yürütmektedir.
 
Sizde profesyonel hizmet kalitesini firmamızdan alabilirsiniz. Bunun için vermiş olduğumuz telefon numaralarından bizi hemen arayabilirsiniz. Hedef kitlenize ulaşmak ve işlerinizde başarılı olmak için bizimle iletişime geçiniz.
 

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com