GRANDE NELER YAPAR
Dijital alanlardaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.
WEB TASARIM
Grande Digital web tasarım ajansı, benzersiz, kullanışlı, amaca ve son teknolojiye uygun web tasarım işleri yapmaktadır. Prensibimiz, Grande Digital web tasarım kültürünün temelidir.
 
Web sitesinin grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen  bilgilerin kullanışlı ve teknik güzelliği sağlayan işler çıkarmaktadır.
 
Web Tasarım Aşamaları; 
 
Grande Digital web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi, responsive web sitesi, mobil web sitesi ve e-ticaret projelerinde aşağıdaki tasarım aşamalarını uygular.
 
Öncelikle şirketleri çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefleri anlayıp harekete geçer.
 
Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile tekrardan masaya yatırır. Tüm tasarımsal yaratıcılık  ve birikimlerini web tasarım sürecince planlanan projelere aktarır.
 
Web sitenin genel konsept tasarımı ve alt sayfa tasarımlarının belirlenmesi, kod geliştirme ile tasarımı animasyona çevrilmesi, yönetim panelinin kodlanılması, içeriğin girişi, yayına geçiş için son kontrol aşamalarına geçilir.
 
Tüm bu aşamaların düzgün ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için Grande Digital web tasarım ajansı ve müşterinin ortaklaşa çalışmaları esas alınmaktadır.
 
BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ ?
PAYLAŞ PAYLAŞ
TEKLİF İSTE
Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.