JS – JQUERY & AJAX

Ajax Nedir ?

HAYATIMIZI KOLAYLAŞTIRAN TERİMLERİ NE KADAR BİLİYORUZ
 
Teknoloji ile birlikte telefon, bilgisayar derken hayatımızın her alanında kullanmaya başladık. Bu tarz cihazların kullanımı internet ile daha fazla tercih edilmektedir. İnternet kullanırken arama yaptığımız sayfaların hızlı açılmasını ve donmadan açılmasını isteriz. Biz bunları isterken yazılım uzmanları bizim için her şeyi hızlandırmak ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamamız için çalışmaktadır. 
 
İnternet herkes tarafından kullanır fakat bazı terimleri bilmeyiz belki de hiç duymamışızdır. İnternet kullanırken sadece ekranı görme şansımız vardır. Arka fonda internet sayfalarının nasıl açıldığını ajax ne şekilde etkiliyor. Ajax nedir? 
 
Tüm web sitelerini kullanıcıya tekrar yüklemeden ekrana getiren veya server a iletme diline ajax denir. Ajax program dili diğer programlardan hızlı çalışan bir programdır. Ajax nedir? Sorusuna açılımı olan Asynonous JavaScript and XML olarakta cevap verilebilir. Profesyonel kişiler tarafından yapılmakta olan bilgiyi biçimlendirmek ve görüntüsünü değiştirmektir. Görüntünün canlı ve dinamik hale getirilmesi için çalışırlar. 
 
Herkes internette arama yapmış olduğu sayfanın hızlı, ekran görüntüsünün canlı, yazı boyutunun göze uyumlu olmasını istemektedir. Girilen internet sitelerinde javaların iyi derecede çalışması sizin yapmış olduğunuz aramalarda oldukça önemlidir. 
Ajax; telefon ve bilgisayarlardaki haritalarda, gmail 'de, translatete kullanmaktadır. Ajax ' ın buradaki görevi translate 'e yazmış olduğunuz bir dildeki kelimenin istediğiniz dildeki karşılığını anında çevrilip göstermesidir. Sizde kendi hazırlamış olduğunuz internet sitenizin sorunsuz çalışmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken Grande Digital 'e ulaşmaktır.
 
Profesyonel ekibi, firmanın çalışma prensibi gereği hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Sistemsel çalışmaların ne düzende ilerleyeceğini, kullandığımız uygulamaların doğru çalıştığını kontrol etmek bizim elimizde olmayan bir durumdur. Kontrolünü bizim yapmamızın zor olduğu bir durumdur. 
 
Ajax ile birlikte hizmet vermiş olduğunuz bireylere ya da firmalara ait web sayfalarına hızlı bir giriş sayfası hizmeti sunabilirsiniz. Sizde farkınız olsun istiyorsanız bize ulaşın. 
 
Her hizmette müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Kendinizi rahat hissetmeniz, kafanızdaki düşünceleri rahatça aktarıp yapılan çalışmalara katkıda bulunabileceğiniz kaliteli hizmetin adresiyiz. Doğru uygulama ve Ajax ile siteniz hızlı olsun. 
 
BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ ?
PAYLAŞ PAYLAŞ
TEKLİF İSTE
Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.