GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

ATAŞEHİR WEB TASARIM FİRMASI OLARAK HİZMET VE ÜRÜNLERİNİZE UYGUN PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETLERİ

Günümüzde teknoloji hayatımızın her alanına girmiş bir durumdadır. Çok hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Buda bizlerin yaşamlarını olumlu bir şekilde etkilemektedir. Bu anlamda internet çok önemli bir araç olmuştur. Tüm hizmetler için internet en önemli kaynak olmuş durumdadır. İnterneti etkin kılan araç web siteleri olmaktadır.
 
İnternet üzerinden çalışma yapmak istiyorsanız mutlaka iyi bir web siteniz olması gereklidir. Bizde Ataşehir Web Tasarım firması olarak sizler için en kaliteli olanını hazırlamaktayız. Firmamızın yüksek kalitesi, profesyonel çalışanları, müşteri memnuniyeti ilkesi ve uzun vadeli hedeflerimizle sizlere çok daha iyisini sunmak için büyük bir gayret sarf etmekteyiz.
 
Sektörde Grande Digital adı altında hizmet veren firmamız bu kapsamda önemli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Sizler için en iyi Ataşehir Web Tasarım hizmetleri sunmaktayız. Bu paralelde tüm müşterilerimiz bizim için bir iş ortağı olmaktadır. bu bakış açısıyla onlar için en iyi olan web tasarım ve programlama hizmetlerini vermekteyiz. Bunun dışında uyumluluk bizim için çok önemlidir.
 
Tüm çalışmalarımız kesinlikle her türlü tablet ve mobil cihazlara uyum gösterebilecek kapasiteye sahiptir. Hazırladığımız web tasarım hizmetlerinde arama motoru optimizasyonu çok önemli olmaktadır. Tüm arama motorlarında üst sıraları hedeflemek için doğru kod kullanımına çok önem vermekteyiz. Web sitelerinizi animasyon, Navigasyon gibi ürünlerle dolduruyor ve daha potansiyel bir hale getiriyoruz. 
 
Sizin adınıza Ataşehir Web Tasarım firması olarak müşterilerinizin ve hedef kitlenizin kapsamlı bir analizini yapmaktayız. Tüm taslak çalışmalarımızın son halini buna göre vermekteyiz. Sizin adınıza kapsamlı bir planlama ve iş modeli oluşturmaktayız. Bunun için sizinle beraber çalışmakta ve ortak hareket etmekteyiz.
 
Bu aşamalardan sonra bizim en temel görevimiz sitenizin yüksek potansiyele ulaşması olacaktır. Tüm reklam, tanıtım ve pazarlama çalışmalarını yürütmekteyiz. Sitenizin yüksek tıklanma oranı için sonuç odaklı çalışmalar yapmaktayız.

Tüm bu çalışmalarımız sonunda siz müşterilerinize ulaşabiliyor ve müşterilerinizde sizleri çok iyi anlıyor olacaktır. Profesyonel ve sonuç odaklı bir hizmet almak istiyorsanız hemen hiç vakit kaybetmeden firmamızı arayın ve bizden bu hizmeti sorunsuz bir şekilde alın.
 

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com