GRANDE KİMDİR?
Web tasarım yazılım geliştirme ve online pazarlama alanlarında müşterilerinin doğru sonuçlara ulaşıp markalarını büyütebilmesi için çalışan digital web ajansıyız.
İŞLERİMİZE GÖZ ATIN

İşimiz web tasarım , e-ticaret , seo , hosting , google adwords ve dijital medya ve pazarlama

BURSA'YA ÖZEL WEB TASARIM YAPAN AJANSTAN WEB SİTESİ İSTER MİSİNİZ?
 
Türk Ticaret kanunu tasarısı taslağı ile şirketlerin web sitesi oluşturmaları ve burada şirkete ait bilgilerin yer alması zorunlu tutulmaktadır. Eğer web tasarımından anlayan bir ekiple çalışmak isterseniz Bursa Web Tasarım olarak uygun fiyatlara çözümler sunuyoruz.
 
Henüz web siteniz yoksa ve sorunsuz şekilde çalışacak, ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir web sitesine ihtiyacınız varsa veya bir web sitemiz var ama maillerimiz çalışmıyor.  Web sitemizde değişiklik yapamıyoruz, web sitemizi hazırlayan kişiye ulaşamıyoruz, sitemiz bir çalışıyor bir çalışmıyor, web sitemiz çok yavaş, Google da üst sıralarda çıkmıyor, istediğimiz özelliklere sahip değil diyorsanız bize ulaşın, web tasarımında yeni yenil tasarım, yeni nesil anlayış ile hizmet sunmaktayız.

Daha az bütçeyle daha çok müşteriye ulaşmak için internet en iyi araçtır. Sizde internet dünyasındaki yerinizi almak için bizi seçin. Web tasarımda profesyonel çözümler sunuyoruz. Alan adı (com veya net),limitsiz disk alanı,limitsiz trafik,limitsiz eposta hesabı için web tasarım için Bursa Web Tasarım ile doğru adrestesiniz.
 
Grande Dijital uzun yılların verdiği tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle; hizmetinizdeyiz. Ekonomik web paketleri, kurumsal web paketleri ve e-ticaret paketlerimiz içerisinden bütçenize en uygun olanı seçerek hemen web site sahibi olabilirsiniz. Size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Türk Ticaret Kanunu tasarısı taslağı ile şirketlerin web sitesi oluşturmaları ve burada şirkete ait bilgilerin yer alması zorunlu tutuluyor. Eğer web tasarımından anlayan bir ekiple çalışmak isterseniz uygun fiyatlara çözümler sunuyoruz. Şimdi web sitesi yaptırma zamanı.
 
Türkiye’ye ve dünyaya kendiniz tanıtmak artık çok daha kolay. Üretiminizi, kişisel, firma veya şirketinizi, sanal mağaza tanıtımlarınızı internet üzerinden yapmak istemez misiniz? Daha az bütçeyle daha çok müşteriye ulaşmak için internet en iyi araçtır.

Sizde internet dünyasındaki yerinizi almak için bizi seçin.
 
Ayrıca limitet ve anonim şirketlerin dikkatine; yürürlüğe giren Türk Ticaret Kanunu ile şirketlere de web sitesi zorunluluğu getirildi. Yasaya uymayan şirketlere 6 aya kadar hapis ve para cezası uygulanacaktır sizde geç kalmadan web sunucu tasarımı tercih edin.
 
Web tasarım, isim alma, site barinda, hosting, radyo hosting hizmetleri sunmak için odaklanan, alt yapısını bu doğrultuda geliştiren ve teknik personelini bu yönde eğiten bir bilişim şirketiyiz. Bursa Web Tasarım ile şimdi sizinde web siteniz olsun.
 

SİZİ ARAYALIM

Aşagıdaki formu eksiksiz doldurun ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Grande Digital MERKEZ OFİSİ
Mimar Sinan Mh. Ceren Sokak. No:12 D:3 Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul

0216 606 34 36
info@grandedigital.com