SOSYAL MEDYA REKLAM

Sosyal Medya Reklam

Sosyal medya reklamları; uygun bütçeleri, karlı dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile şirketinizi veya markanızın pazarlama tarafına farklı çözümler sunmaktadır.
 
Grande Digital olarak; sitenizin, markanızın veya ürünlerinizin pazarlama sistemine uygun sosyal medya reklamları hazırlar, bu reklamları yönetir ve detaylı olarak raporlayıp tarafınıza sunarız.
 
Facebook Reklamları : Facebook reklamları sitelere veya markalara detaylı hedefleme amaçlı seçenekler sunmaktadır. Facebook reklam yönetim sistemimiz kapsamında; sitenizin veya markanızın gerekli olan ihtiyaçlarına uygun Facebook reklam seçeneklerini belirleriz, reklamın planlanması, tasarımını ve hedeflemesini oluştururuz. Reklamlar aktif hale geçtikten sonra, reklam kampanyanızı yönetip ve kampanyanın bitimiyle detaylı bir şekilde reklam raporunu firmanıza sunarız.
 
Twitter Seeding : Şirketinizin veya markanızın Twitter’da konuşulmasını (trend topic) sağlamanın en kısa ve etkili yolu planlı kurgulanmış bir reklam kampanyası oluşturmaktır.Grande Digital olarak; belirlenen hedeflerin profiline ulaşacak Twitter reklam (seeding)  kampanyaları planlayıp yönetiriz, twitterda hedef kitle takipçilerine ulaşmanızı sağlarız.
 
BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ ?
PAYLAŞ PAYLAŞ
TEKLİF İSTE
Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.